درباره ما

...

شرکت شبکه پردیس مبین ایرانیان

شرکت شبکه پردیس مبین ایرانیان فعالیت خود را در سال 1392 با هدف ارائه خدمات نوین در زمینه تجارت الکترونیک و حوزه الکترونیک (طراحی آی سی)، آغاز نمود. این شرکت در راستای ارائه راه حل های کلی (Total Solution) در زمینه های الکترونیک ، پرداخت الکترونیک و کارت هوشمند و کارت خوان فعالیت می کند.
این شرکت با در اختیار داشتن کارد فنی مجرب و کارآمد قادر است، با توجه به نیازمندی های مشتری، راهکار های مشتری مدار و در عین حال سودآور ارائه نماید. واضح است، رضایت کاربران در کنار سودآوری بالا از اهداف کلی هر سازمانی است که با بهره گیری از راهکارهای هوشمندانه شرکت شبکه پردیس مبین ایرانیان امری محقق و ساده خواهد بود.
در کنار فعالیت های نامبرده، حوزه الکترونیک و طراحی آی سی از دیگر شاخه فعالیت های شرکت شبکه پردیس مبین ایرانیان می باشد. با کنار هم قرار گرفتن توانایی هایی مانند:

این شرکت قادر است، نیازهای مشتریان را درکمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه طراحی و تولید نماید.
به منظور تکمیل بسته راه حل پیشنهادی، شرکت شبکه پردیس مبین ایرانیان تأمین کننده انواع کارت هوشمند ، کارت خوان و پایانه فروش می باشد. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن تیم فنی کارآمد، قادر است نرم افزارهای مرتبط با کارت ( Applet ) را طراحی و پیاده سازی نماید.

همکاران

شرکت پردیس مبین ایرانیان در حال حاضر با شرکت های زیر دارای قرارداد یا تفاهم نامه همکاری می باشد.

  1. شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران
  2. شرکت آی سیما
  3. شرکت ریز سازگان تکین
  4. شرکت نواندیشان دنیای صنعت
  5. شرکت نسیم فدک ایرانیان

ما را دنبال کنید